DALGA DUVARLI KAZAN

DALGA DUVARLI KAZAN:
Uzman teknisyen, mühendis ve sertifikalı kaynakçılarımız ile birlikte 4 ton’a kadar standart ve özel dizayn dalga duvarlı kazanların ve aksesuarlarının ARMETAL MONTAJ bünyesinde imalatı gerçekleştirilir ve zamanında teslim edilir.

-Kapak
-Genleşme deposu
-Kablo kutusu
-Tekerlek
-Termometre cebi
-Flanş
-Dom
-Boru donanımı
-Sıkıştırma demiri

ÜRETİM:
Kazanların dalga duvarları, ARMETAL MONTAJ bünyesindeki en son teknoloji dalga duvar makinesinde üretilmektedir. Üretimimizde güvenli kaynak farklı malzemelerde dahi sağlanmaktadır.

-Kapaklar müşteri talebine göre vidalı ve kaynaklı olarak üretilmekte olup verilen ölçülerin doğruluğunu elde etmek her zaman ön plandadır.
-Dalga duvarlı kazanlar için tekerlekler DIN 42561 normuna veya müşteri talebine göre sıcak galvaniz daldırma, yaş veya toz boyalı, milleri paslanmaz malzemeden olmak üzere üretilir.
-Dalga duvarlı kazan tekerleklerinin taşıma kapasitesi 10-25-50 ve 70 ton’dur. Raylı ve düz seçenekleri mevcuttur.
-Termometre cebi, DIN 42554 veya müşteri talebine göre üretilmektedir.
-Yağ boşaltma flanşı, DIN 42548 veya müşteri talebine göre üretilmektedir.
-Flanş, dom, kapak, genleşme deposu ve konsolu gibi her türlü mekanik üretim, müşteri talebine göre boyalı veya boyasız olarak üretilmektedir.
-Conta yüzeylerinin tamamı sızdırmaz ve düzgün yüzey olarak işlenir.
-Kablo kutuları, müşteri talebine göre IP koruma sınıfları dikkate alınarak, bara geçişli, her iki tarafı veya bir tarafı kablo girişli olarak yaş ve toz boyalı, sıcak galvaniz daldırmalı, ST-37 malzemeli, galvaniz veya paslanmaz saclı olarak üretilir.
-Müşteri dizaynına göre kablo kutusu üretimi yapılmaktadır.